תיקון כרטיסים אלקטרוניים

תיקון כרטיסים אלקטרוניים

חברת אגנים מספקת שירות תיקון כרטיסים אלקטרוניים לתעשייה, בכל תקלות האלקטרוניקה/חשמל, בדרך שבעצם שוברת את המונופול הקיים בין ספקי המכונות והמכשור לרוכש.

כאשר מפעל כלשהו רוכש מכונת ייצור והמכונה היא בתקופת האחריות, תחזוקת המכונה מתנהלת במרב המקרים בצורה תקינה. כאשר נגמרת תקופת האחריות ויש צורך ברכישה של כרטיס אלקטרוני או מכלול אזי הקשר הברור בין הספק לרוכש מכתיב מדיניות מחירים גבוהה אשר מטפסת למעלה ככל שהציוד הוא ייחודי.

חברת אגנים אינה מוכרת דבר מלבד שירות התיקון ולכן השיקול של רווח ממכירת מוצר אינו קיים באגנים, המאמץ לטובת התיקון הוא מרבי שכן הכנסות החברה הם רק מהתיקונים.

גישת אגנים למתן השירות היא כזו שהלקוח יוכל להחליט על כדאיות התיקון ללא הוצאות מיותרות, בדיקת המכלול/כרטיס אלקטרוני מתבצעת ללא חיוב והלקוח משלם רק על קבלת מוצר תקין ועובד!

בדרך כלל הצעת המחיר של חברת אגנים הינה על בסיס של Fixed Price – מחיר קבוע. ישנם מקרים שניתן לקבל הצעות מחיר גם ללא משלוח הציוד וזאת על בסיס היסטורית התיקונים, שיטה זו מאפשרת קבלת החלטה כלכלית מהירה, ובכל מקרה בתיקונים רגילים ולא דחופים אגנים מבצעת תיקון בעלות של עד 50% מפריט זהה חדש או במחיר תחרותי כנגד אלטרנטיבת תיקון/החלפה אחרת.

מהירות התגובה והתיקון בחברת אגנים היא בדרך כלל מהירה ותחרותית כנגד האלטרנטיבה של הזמנת חלק חדש מחו"ל.

אגנים מספקת שירות לאיתור תקלות בשטח המפעל ומהנדסי החברה הם בעלי יכולת ראיה מערכתית המאפשרת איתור התקלה במכונות המשלבות מכאניקה חשמל אלקטרוניקה הידראוליקה ופניאומאטיקה. מהנדסי החברה יוכלו להצביע על הגורם לתקלה ולהכריע בעניין שבו חשמלאי מטיל את האחריות באלקטרוניקה או בהידראוליקה (מוכר?) או כל בעיית שילוב אחרת בין המערכות.

חברת אגנים מספקת שירות ביטוחי לתקלות אלקטרוניקה וחשמל, כלומר ניתן לקבל במחיר חודשי או שנתי קבוע כיסוי לתיקון כל הציוד האלקטרוני במפעל, לאיתור תקלות בשטח המפעל, לייעוץ ותמיכה הנדסית וטכנית, לייעוץ טלפוני באיתור תקלות ועוד. שירות זה יכול להינתן במגוון אפשרויות והוא ניתן לתפירה על פי צרכי הלקוח.

קטלוג תיקונים