אגנים אחזקות בע"מ

אגנים אחזקות

אגנים אחזקות בע"מ נוסדה בשנת 1991 ומאז היא מציעה ללקוחותיה שירות ברמה גבוהה וידע טכני מעמיק בתחום תיקוני כרטיסים ומכלולים אלקטרוניים וזאת בעלויות סבירות ביותר.

כאשר מפעל כלשהו רוכש מכונת ייצור והמכונה היא בתקופת האחריות, תחזוקת המכונה מתנהלת במרב המקרים בצורה תקינה. כאשר נגמרת תקופת האחריות ויש צורך ברכישה של כרטיס אלקטרוני או מכלול אזי הקשר הברור בין הספק לרוכש מכתיב מדיניות מחירים גבוהה אשר מטפסת למעלה ככל שהציוד הוא ייחודי.

אנו נותנים שירות ומתקנים כרטיסים אלקטרוניים בכל הטכנולוגיות ומכל היצרנים: בקרי מנוע לזרם ישר וחילופין, בקרי מנוע סרבו, מגברי סרבו, מוניטורים תעשייתיים, ספקי כוח ועוד הרבה סוגים אחרים של מערכות אלקטרוניות/חשמליות ולא חשוב אם הם חדישות או כאלה שכבר לא מיוצרות יותר

בחברה מועסקים מהנדסים בעלי ידע מעמיק בתחום תיקוני אלקטרוניקה. ברשותנו ספריה גדולה של שרטוטים ומערכי בדיקה אשר נגישים לעובדים לצורך תיקון ובדיקה מהירה של המכלולים בתהליך התיקון

במעבדות השירות של החברה אנו מחזיקים בכל המכשור הדרוש לתיקון ובדיקה כולל ציוד מתוחכם לבדיקה של רכיבים בתוך המעגל בשיטות של בדיקות פונקציונאליות ובשיטות של בדיקת עכבות. אנו בונים מערכות בדיקה על פי הצורך לכרטיסים השונים ומתעדים את מהלך הבדיקה.

ברשות החברה מאגר רכיבים גדול לצורך התיקונים כולל רכיבים אשר כבר לא מיוצרים יותר, אנו גם בקשר עם מערכת המאתרת רכיבים בצורה מהירה בכל העולם.

רשימת חלקים בפורמט PDF

כל מערכת העבודה בחברה ממוחשבת בתוכנה ייעודית שפותחה במיוחד לצרכינו, כל הפריטים הנכנסים מסומנים בברקוד וכל תהליך התיקון והביקורת מתועדים במערכת הממוחשבת.

מערכת האיכות של החברה אושרה ונבדקה ע"י מכון התקנים, ע"פ תקן ISO 9001.

המומחיות של חברתנו באיתור ותיקון תקלות מתאימה לכל האפליקציות והתחומים האפשריים בכל התעשיות : פלסטיקה, מתכת, נייר, בתי זקוק, הדפסה, אריזה, ייצור משקאות, מערכות צבאיות קרקעיות ומוטסות ועוד הרבה אחרים.